ΕΝΑΡΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

Έναρξη υποβολής αιτήσεων

Το Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος της Σχολής Θετικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και το Τμήμα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος του Διεθνούς Πανεπιστημίου της Ελλάδος, σε συνεργασία με την Πανεπιστημιακή Έδρα UNESCO (Con-E-Ect) «Προστασία και διατήρηση σε Παρόχθια και Δελταϊκά Οικοσυστήματα και ανάπτυξη του Οικοτουρισμού»,  προκηρύσσει ογδόντα (80) θέσεις μεταπτυχιακών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 στο Διϊδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) με τίτλο «Νερό, Βιόσφαιρα και Κλιματική Αλλαγή» (Water, Biosphere and Climate Change).

Oι ενδιαφερόμενοι για το Δ.Π.Μ.Σ. «Νερό, Βιόσφαιρα και Κλιματική Αλλαγή» καλούνται να υποβάλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά έως τις 15/9/2021.