ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΣ ΕΩΣ ΤΙΣ 20/9/2022

Παράταση υποβολής αιτήσεως έως τις 20/9/2022

Το Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος της Σχολής Θετικών Επιστημών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και το Τμήμα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος του Διεθνούς Πανεπιστημίου της Ελλάδος, σε συνεργασία με την Πανεπιστημιακή Έδρα UNESCO (Con-E-Ect) «Προστασία και διατήρηση σε Παρόχθια και Δελταϊκά Οικοσυστήματα και ανάπτυξη του Οικοτουρισμού»,  προκηρύσσει ογδόντα (80) θέσεις μεταπτυχιακών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023 στο Διϊδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) με τίτλο «Νερό, Βιόσφαιρα και Κλιματική Αλλαγή» (Water, Biosphere and Climate Change).

Oι ενδιαφερόμενοι για το Δ.Π.Μ.Σ. «Νερό, Βιόσφαιρα και Κλιματική Αλλαγή» καλούνται να υποβάλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά έως τις 20/9/2022.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση secr@geol.uoa.gr; ipolychroni@geol.uoa.gr, είτε στο τηλέφωνο της Γραμματείας 210 7274279